Siemka , jednak można was o coś poprosić , dziekuje za te 7 komów co sie pojawiło .
i za miłe słowa w Komentarzach . : >
z Kim Chcecie NN? . : ]
Oczywiście. Ja z wiktorią zbieramy zamówienia. a jeszcze ani Jedno Sie nie Pojawiło . : x
Dodam taki Malutki zestawik a wieczorkiem Taki Mega co obiecałam Po tamtej notce. a może chcecie zestaw z jakąś gwiazdą? czy coś.
Nie wiem , mi już pomysły wysiadają. Okej , Koniec zanudzania. bo was to znudzi na bank . xD .
Oto zestaw : .
av
:
nagłówek :
tło
:
Kliknij aby powiekszyć Wsio . < 333
Jeśli Zle robie grafike. albo staro świecką Robie. No to .. Pisac w Komach . Poprawie sie.. Dziekuje . < 33




moim zdaniem twoja grafika jest naprawdę bardzo ładna podoba mi się ; 3
OdpowiedzUsuńTak .. Musiałam tyle Notek napisac.. żeby wreszcie ktos Napisał Koma.. . ; x
Usuńzarąbiste. uwierz w swój talent Graficzny Bo go masz..
OdpowiedzUsuńświetne , Kradnę 2 . :D
OdpowiedzUsuńBiorę
OdpowiedzUsuńbiorę swietne
OdpowiedzUsuńkradne ;p
OdpowiedzUsuńfajne , fajne nie usuwajcie :c
OdpowiedzUsuńświetne ;*
OdpowiedzUsuńhahahaha XD
OdpowiedzUsuń