8.28.2012

Zdziwienie.

:O Jestem Zaskoczona . i to pozytywnie ;) Dziekuje za te Komy , u mnie i U Wiki ,
Miałyśmy już dziś usunąć Bloga. Bo nie dodawaliście komów. 
Dziś.. dodam grafike . to takie małe ogłoszenie iż ide na próbe. bo rozpoczecie jest. i  wog. : ) . tak o 23. czy 22 . Pojawi Sie notka . Dziekuje . ;)


CIAO!. : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz