:O Jestem Zaskoczona . i to pozytywnie ;) Dziekuje za te Komy , u mnie i U Wiki ,
Miałyśmy już dziś usunąć Bloga. Bo nie dodawaliście komów.
Dziś.. dodam grafike . to takie małe ogłoszenie iż ide na próbe. bo rozpoczecie jest. i wog. : ) . tak o 23. czy 22 . Pojawi Sie notka . Dziekuje . ;)
CIAO!. : )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz