8.29.2012
Trolololo
Siema , Co chcecie za te.. 12 komów
w Nastepnej notce. Bo mi pomysly Uciekaja .
Oprocz szablonow bo sie dopiero Ucze. ;d
i wog.
No to co chcecie?
możecie zamówić zestawy i wogole.
To tyle. ;d
Pa . ;d
1 komentarz:
Anonimowy
29 sierpnia 2012 04:43
1.zrób jakiś fajny zestaw z Selenom :)
2.tło z postacią
3.i jakieś zestawy dla chłopców
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1.zrób jakiś fajny zestaw z Selenom :)
OdpowiedzUsuń2.tło z postacią
3.i jakieś zestawy dla chłopców