8.29.2012

Trolololo

Siema  , Co chcecie za te.. 12 komów 
w Nastepnej notce. Bo mi pomysly Uciekaja .
Oprocz szablonow bo sie dopiero Ucze. ;d 
i wog. 
No to co chcecie?
możecie zamówić zestawy i wogole.
To tyle. ;d
Pa . ;d

1 komentarz:

  1. 1.zrób jakiś fajny zestaw z Selenom :)
    2.tło z postacią
    3.i jakieś zestawy dla chłopców

    OdpowiedzUsuń