Siemka , zawieszam swoją działalność Do Nieokreślonego czasu .
iż.
Ap Mi sie zjebał dosłownie.
Tzn nie mam nic na dysku . a wszystko jest ważne .
Próbuje go oczyszczać , ale tylko co 10mb. a potrzeba mi conajmiej 1gb
zeby ap działał .
wiec..
może to potrwac . 3 / 4 / 5 dni
Do tego czasu nie bd notek
Jak wroce pojawi sie taka meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega Notka
I'm Sorry . :(
Do zobaczenia Kochani .
LOOOFCIAM WAS! .
CIAO .;* . :(





.png)




























.png)






















