8.30.2012

Przepraszam . :(

Siemka , zawieszam swoją działalność Do Nieokreślonego czasu . 
iż.
Ap Mi sie zjebał dosłownie.
Tzn nie mam nic na dysku . a wszystko jest ważne . 
Próbuje go oczyszczać , ale tylko co 10mb. a potrzeba mi conajmiej 1gb
zeby ap działał . 
wiec..
może to potrwac . 3 / 4 / 5 dni
Do tego czasu nie bd notek
Jak wroce pojawi sie taka meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega Notka
I'm Sorry . :(

Do zobaczenia Kochani .
LOOOFCIAM WAS! . 


CIAO .;* . :(

4 avki .

Hej .
Zrobie wam taki Malutki test..
Dodam tylko 4 avki . I ciekawe ile komów sie pojawi
Jesli wiecej niz 5 . 
to w nastepnej Notce bedzie 10 zestawow
prosze. :D




8.29.2012

Hejka Misiaczki . xD Wróciłam + Coś nowego dla was

No Siemcia stęskniłam się za wami przez Noc . xD  Dobra chuj z tym ze byłam w szpitalu :DD .
Niestety nie mam Dla was szablonów ;((
Ale Mam nowy styl stronki i nowe szablony . niestety Misiaczki nie chciało mi się robić nowych więc dam wam narazię 3 z moich remków : DD
A i niestety nie dam linku do filmiku bo mi się nie chce go przez godzinę wgrywać : (
Dlatego napisze wam tuuuuuuuuuuuuuu całą instrukcję
i linki do kodów wiec tak pierw
ustawiacie do w nagłówku
potem Używamy tych Kodów 

NA BLOKI
NA ŚCIANĘ
NA AVKA
TAKIE TAM GÓWNO DLA LEPSZEGO EFEKTU
MENU MOŻECIE SE WSTAWIĆ JAKIE TYLKO CHCECIE : ))
___________________________________________________________________
A tu misiaczki macie Te 3 zestawy 

_____________________
1.
Kolory . #6b8190 ... #383838
szablon

2.
Kolory. #383838 ... #3c1e69
szablon 

3.
Kolory . #796644 ... #aacee5
szablon 
_______________________________________________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ Misiaczku . xD


Nagłowki i avki

Siemm . Dodam 
nagłówki i avki .
Dziewczyna jedna chciała zestaw z sel i coś dla chłopaka.
ale nie mogłam znaleść fajnych Fotek..
wiec jak znajde..
To dodam . ; )

teraz coś ode mnie. 







Podoba sie? licze na komy . Dziekuje
Klik aby powiekszyc wsio..

Pytanie..

Co sie stanie jesli Dzis notki nie dodam? ; x .
Bo nie mam siły , ale jesli bedziecie miec wtedy Wylane Na bloga..
To wole Dodac.
Wiec Odpowiadac

Trolololo

Siema  , Co chcecie za te.. 12 komów 
w Nastepnej notce. Bo mi pomysly Uciekaja .
Oprocz szablonow bo sie dopiero Ucze. ;d 
i wog. 
No to co chcecie?
możecie zamówić zestawy i wogole.
To tyle. ;d
Pa . ;d

8.28.2012

;(

Przepraszam was wszystkich , ale nie wiem Kiedy wrócę . bo mi się nudziło i jeździłam w domu na rolkach . xD . i przez przypadek upadłam i nogę złamałam . : (  i jadę szpitala . tą notkę tak na szybko dodaje byście nie myśleli ze olewam bloga itp. . Ale obiecuje ze jak wrócę do dodam dla was Mega Notkę . . . 
_______________________________________________________________________
Ps. W komach jak chcecie to piszcie co byście chcieli zobaczyć w tej Mega notce . 
_________________________________
No i to wszystko PAPA . ;(((
.SexSecond.

Zestawy

Siemka , to znowu Ja. 
Udała wam sie szansa. jest 10 Komów u mnie i u Wiki
za to macie zestawy Ode mnie. Potem Coś wiktoria Doda. : )

av
:

tło 
:


Av
:

tło 
:

av 
:

tło
:

av
:

tło
:

av
:

tło
:

Kliknij Aby powiększyć wsio . Moge poprosic o 12 komów. ? : ) . 


Zdziwienie.

:O Jestem Zaskoczona . i to pozytywnie ;) Dziekuje za te Komy , u mnie i U Wiki ,
Miałyśmy już dziś usunąć Bloga. Bo nie dodawaliście komów. 
Dziś.. dodam grafike . to takie małe ogłoszenie iż ide na próbe. bo rozpoczecie jest. i  wog. : ) . tak o 23. czy 22 . Pojawi Sie notka . Dziekuje . ;)


CIAO!. : )

8.27.2012

Prosze bardzo. : )


NO TO SIE DOIGRALISCIE!
 JESTESCIE TAK ZAJEBISCI ZE KRADNIECIE NASZE PRACE.. I NIE KOMENTUJECIE. NORMALNIE JESTESMY BARDZO WDZIECZNE.. 
OSTATNIA SZANSA... POD MOJA I WIKI OSTATNIA NOTKA.. MA SIE POJAWIC 10 KOMOW. JESLI NIE.. ZAWIESZAMY BLOGA. MACIE CZAS DO ..
29 SIERPNIA 2012 ROKU GODZ 19.OO 
PROSZE BARDZO . TO PRZEZ WAS. . 
JESLI NIE BEDZIE WTEDY TYLE KOMOW.
ZAWIESZAMY BLOGA.
ALBO GO USUWAMY .
BO NIE MA SENSU DODAWAC GRAFIKE. PRZEZ KTORA SIE PRACUJE CALA NOC..
A WY MACIE NA TO WYLANE!
OSOBISCIE . 
JA ROBIE GRAFIKE OD .. 2 MIESIECY . I SIE STARAM JAK CHUJ ZEBY WAM SIE PODOBAŁA. A TU CO NIC KURWA NIC!.
JESTEM TAK ZLA. ZE AZ KLNE.
DZIEKUJE ZA PRZECZYTANIE.

.SexPeople. And .SexSecon.




CIAO!

Zestaw .

Siemka , jednak można was o coś poprosić , dziekuje za te 7 komów co sie pojawiło . 
i za miłe słowa w Komentarzach . : >
z Kim Chcecie NN? . : ] 
Oczywiście. Ja z wiktorią zbieramy zamówienia. a jeszcze ani Jedno Sie nie Pojawiło . : x
Dodam taki Malutki zestawik a wieczorkiem Taki Mega co obiecałam Po tamtej notce. a może chcecie zestaw z jakąś gwiazdą? czy coś. 
Nie wiem , mi już pomysły wysiadają. Okej , Koniec zanudzania. bo was to znudzi na bank . xD . 
Oto zestaw  : . 

av 
:

nagłówek : 
tło 
:


Kliknij aby powiekszyć Wsio . < 333

Jeśli Zle robie grafike. albo staro świecką Robie. No to .. Pisac w Komach . Poprawie sie.. Dziekuje . < 33

szablony/tła i avki .

Haha miałam nic dziś nie dodawać ale , znalazłam trochę czasu i zrobiłam trochę avków i tych szablonów/tieł
związanych z tą notką http://niezwyklagrafikanaposzkole.blogspot.com/2012/08/siema-jestem.html
_________________________________________________________________________________
1. . . Kolory . : #6da3d0 .. i .. #383838
avek

link do szablonu/tła

2. . .Kolory . : #1846da ... #ec214e .. i .. #383838
avek

link do szablonu/tła

3.  . .Kolory . : #868686 . . i . . #383838
avek 

link do szablonu/tła
__________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ.!!

8.26.2012

Selena Gomez



BIERZESZ ? = PISZESZ.!!

Nag i avki .

Ta notka miała być dodana o 22.oo ale ponieważ jestem zmęczona to dodam ją teraz . 
zaraz dodam 2 notkę . . 
___________________________________________________________________

Site boy...






 Site Models/Girl....





BIERZESZ ? = PISZESZ.!!

Site Boy . : 3

Dobry wieczór. Dodam Dziś Małą notke z takim ładnym Chłopakiem . 
'' Site Boy '' . < 33

oto On . ;p . :

Avv : 

nagłw. : 

tło . : 


Kliknij aby Powiększyć wsio!! .< 3 . 


Mega Notka .

Siemka . Chce wam Podziekowac za tak Mile slowa jak '' Jezus robisz boską czy tam Cudną Grafe '' już nie pamiętam , nikt mnie nie chwalił w taki Sposób i z całego Serca wam Dziekuje. Dziś Dodam jeszcze jedną notke. jak będę miała siłe. Choć wątpię wiktori Nie bedzie 2 Dni .. wiec. mam nadzieje że Dam rade te 2 Dni Ogarnąć swoje Notki żeby starczało . 
Oto zestawy :

av : 

nagłw :

tło :


drugi zestawik :

av : 

nagłówek :

tło :

trzeci zestawik :

av : 


nagłówek : 


tło
:

Kliknij aby Powiększyć wsio . < 3 . 

Hmm , Poprosze o minimum 7 komów. Bardzo Prosze a pojawi Sie jeszcze wieksza Notka.< 3