8.30.2012

Przepraszam . :(

Siemka , zawieszam swoją działalność Do Nieokreślonego czasu . 
iż.
Ap Mi sie zjebał dosłownie.
Tzn nie mam nic na dysku . a wszystko jest ważne . 
Próbuje go oczyszczać , ale tylko co 10mb. a potrzeba mi conajmiej 1gb
zeby ap działał . 
wiec..
może to potrwac . 3 / 4 / 5 dni
Do tego czasu nie bd notek
Jak wroce pojawi sie taka meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega Notka
I'm Sorry . :(

Do zobaczenia Kochani .
LOOOFCIAM WAS! . 


CIAO .;* . :(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz