Siemka kwiatuszki .
cO tam u was? ; )
Pisze bo..
Chce zawiesic Bloga . :(
________________________________
Sprawy Ap'a .. Photoshop mnie zawiódł . : (
Nie działa!
HAHAHAHAH! Jak zwykle..
zawieszenie może potrwac 5/6 dni .
jakoś tak
az ap zacznie mi dzialac
To na tyle Kwiatuszki
Przepraszam
CIAO . ; *
Heej . Mam wielką prośbę do ciebie . ;3
OdpowiedzUsuńCzy mogłabyś mi dać te wszystkie kształty czy brushe ( bo nie wiem cuż to jes ;d ) na kartce . Albo link do pobrania ich . ?
Błagam , zapłacę . Bo na deviantart.com żadnych takich nie znalazłam . ;c .
Proszęę ;** .
.SexLeader.
Ahh . Zapomniałam dodać link Wszystkie kształty \ brushe z tego http://2.bp.blogspot.com/-b5s0LtVFBto/UDz5FYoJEtI/AAAAAAAAAdo/dg3IG9-WwUk/s1600/ao.png
OdpowiedzUsuń