9.01.2012

....


Siemka kwiatuszki . 
cO tam u was? ; )
Pisze bo..
Chce zawiesic Bloga . :(

________________________________


Sprawy Ap'a .. Photoshop mnie zawiódł . : (

Nie działa!
HAHAHAHAH!  Jak zwykle..

zawieszenie może potrwac 5/6 dni . 
jakoś tak
az ap zacznie mi dzialac
To na tyle Kwiatuszki
Przepraszam


CIAO . ; *

2 komentarze:

  1. Heej . Mam wielką prośbę do ciebie . ;3
    Czy mogłabyś mi dać te wszystkie kształty czy brushe ( bo nie wiem cuż to jes ;d ) na kartce . Albo link do pobrania ich . ?
    Błagam , zapłacę . Bo na deviantart.com żadnych takich nie znalazłam . ;c .

    Proszęę ;** .


    .SexLeader.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ahh . Zapomniałam dodać link Wszystkie kształty \ brushe z tego http://2.bp.blogspot.com/-b5s0LtVFBto/UDz5FYoJEtI/AAAAAAAAAdo/dg3IG9-WwUk/s1600/ao.png

    OdpowiedzUsuń