9.14.2012

;*

Kochani....

ODWIESZAMY BLOGA!!!!
No wiec...

Odwieszamy tak jak pisze na gorze.
ale ja narazie Grafiki dodawac nie bd.
Bo nie ma mnie w domu .
Matka jest w szpitalu . a sama w domu mieszkac nie moge.
Także. Może wiktoria Bd dodawac notki ,. : 33
ale ja narazie nie. Po tej niedzieli ponoc ma wrocic moja mama.
To ja wroce na kompa.
i dodam Meega notke
Dziekuje za przeczytanie


.SexPeople. ( .Sience. lub .SexFind.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz