oczywiście, że ktoś tu wchodzi. pewnie, że warto dodawać grafikę, bo robicie śliczną. tylko teraz zawiesiłyście bloga, więc..
no własnie , zgadzam się z komentarzem powyżej :)
oczywiście, że ktoś tu wchodzi. pewnie, że warto dodawać grafikę, bo robicie śliczną. tylko teraz zawiesiłyście bloga, więc..
OdpowiedzUsuńno własnie , zgadzam się z komentarzem powyżej :)
OdpowiedzUsuń