10.05.2012

Hymm .

No siema sorka ze nic nie dodajemy ale jakoś teraz się szkoła zaczęła i ja mam Dodatkowo jeszcze jeden problem na głowie więc nie mam czasu Dodawać Graty + Dziś Usunełam konto na PS [ znaczy nie wiem czy się usuneło .xD ] Dobra mniejsza z tym :P a więc do rzeczy . Po mimo ze już nie wrócę na pszkole to będę dodawać tu grafe może nie za często ale się postaram.. [ Chodź i tak nie wiem czy by się to opłacało . ;( Skoro i tak już nie będzie miał kto reklamować tego bloga . No chyba ze Wiola to będzie robiła] . . . Więc to teraz zależy Od was . . + W komach piszcię Tak - jeśli blog ma zostać i mam/mamy dodawać tu Dalej graffe .. Nie - jak mamy se odpuścić i Skończyć  z grafiką . na Bloga wejdę 19.10.2012 r. i sprawdzę wasze odp. chodź wątpię ze pojawi się tu więcej niż jeden Kom .:P

10.02.2012

Usuw? .

ELO!. 
A wiec. mam pytanie..
iż...
Wiktoria Chyba już nie chce prowadzic tego Bloga..
a mi sie znowu ap zjebał . o.O Standard. 
Wiec. Jestescie za.. abyy..
USUNAC BlOGA .
czy Zostawic i Poczekac aż wszystko wroci do 
NORMY ? . 


_______________________________________________________________


Odp W Komach . 


.SexSpeech. : 3

9.16.2012

Info + focie :D

No siema Misiaczki . < 33 Sorka ze tak długo nic nie dodawałam :(( Dlatego postanowiłam dziś dodać kila . fotek siteee .xD ale nie wiem kiedy dodam jakąś grafikę . postaram się jak najszybciej . ale nic nie obiecuje . :C














Bierzesz? = Piszesz !!

9.15.2012

Sesje x_O

ELO ! . :D
 TAK WIEC. POD TA NOTKA BD 5 KOMOW TAK? ;D 
nO ZOBACZYMY .

SESJE 
JAKIEJS LASKI MARYN LOXX




















2 SESJA . :D








...

ZNOWU TO  SAMO . ; X MYSLALAM ZE JAKIS KOM POD NOTKA SIE ZNAJDZIE. ; XXX

NO ALE OKE.
MOŻE TAKI MAŁY UKŁAD? . 
POD KAZDA NOTKA MA BYC 5 KOMOW. ;D TO BD I INNE DODAWANE.
BO TAK TO ANI JEDNEJ NOTKI NIE DAMY .
CHYBA ZE Z INFORMACJA

 ODP W KOMACH


LOOFFCIAM WAS!. ;*
SexPeople ( .Sience . lub .SexFind . )

9.14.2012

Sesja

Hej Dodam tak na szybko małą sesje. :D






;*

Kochani....

ODWIESZAMY BLOGA!!!!
No wiec...

Odwieszamy tak jak pisze na gorze.
ale ja narazie Grafiki dodawac nie bd.
Bo nie ma mnie w domu .
Matka jest w szpitalu . a sama w domu mieszkac nie moge.
Także. Może wiktoria Bd dodawac notki ,. : 33
ale ja narazie nie. Po tej niedzieli ponoc ma wrocic moja mama.
To ja wroce na kompa.
i dodam Meega notke
Dziekuje za przeczytanie


.SexPeople. ( .Sience. lub .SexFind.)

9.11.2012

takie pytanie Do was .

Czy kurwa . Ktoś tu jeszcze wchodzi i czy W ogóle warto Dodawać Tu grafikę ? 
[ odp. w komach. ] 
Papapapa . 
.SexSecond.

9.01.2012

....


Siemka kwiatuszki . 
cO tam u was? ; )
Pisze bo..
Chce zawiesic Bloga . :(

________________________________


Sprawy Ap'a .. Photoshop mnie zawiódł . : (

Nie działa!
HAHAHAHAH!  Jak zwykle..

zawieszenie może potrwac 5/6 dni . 
jakoś tak
az ap zacznie mi dzialac
To na tyle Kwiatuszki
Przepraszam


CIAO . ; *

8.30.2012

Przepraszam . :(

Siemka , zawieszam swoją działalność Do Nieokreślonego czasu . 
iż.
Ap Mi sie zjebał dosłownie.
Tzn nie mam nic na dysku . a wszystko jest ważne . 
Próbuje go oczyszczać , ale tylko co 10mb. a potrzeba mi conajmiej 1gb
zeby ap działał . 
wiec..
może to potrwac . 3 / 4 / 5 dni
Do tego czasu nie bd notek
Jak wroce pojawi sie taka meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega Notka
I'm Sorry . :(

Do zobaczenia Kochani .
LOOOFCIAM WAS! . 


CIAO .;* . :(

4 avki .

Hej .
Zrobie wam taki Malutki test..
Dodam tylko 4 avki . I ciekawe ile komów sie pojawi
Jesli wiecej niz 5 . 
to w nastepnej Notce bedzie 10 zestawow
prosze. :D




8.29.2012

Hejka Misiaczki . xD Wróciłam + Coś nowego dla was

No Siemcia stęskniłam się za wami przez Noc . xD  Dobra chuj z tym ze byłam w szpitalu :DD .
Niestety nie mam Dla was szablonów ;((
Ale Mam nowy styl stronki i nowe szablony . niestety Misiaczki nie chciało mi się robić nowych więc dam wam narazię 3 z moich remków : DD
A i niestety nie dam linku do filmiku bo mi się nie chce go przez godzinę wgrywać : (
Dlatego napisze wam tuuuuuuuuuuuuuu całą instrukcję
i linki do kodów wiec tak pierw
ustawiacie do w nagłówku
potem Używamy tych Kodów 

NA BLOKI
NA ŚCIANĘ
NA AVKA
TAKIE TAM GÓWNO DLA LEPSZEGO EFEKTU
MENU MOŻECIE SE WSTAWIĆ JAKIE TYLKO CHCECIE : ))
___________________________________________________________________
A tu misiaczki macie Te 3 zestawy 

_____________________
1.
Kolory . #6b8190 ... #383838
szablon

2.
Kolory. #383838 ... #3c1e69
szablon 

3.
Kolory . #796644 ... #aacee5
szablon 
_______________________________________________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ Misiaczku . xD