8.27.2012

Zestaw .

Siemka , jednak można was o coś poprosić , dziekuje za te 7 komów co sie pojawiło . 
i za miłe słowa w Komentarzach . : >
z Kim Chcecie NN? . : ] 
Oczywiście. Ja z wiktorią zbieramy zamówienia. a jeszcze ani Jedno Sie nie Pojawiło . : x
Dodam taki Malutki zestawik a wieczorkiem Taki Mega co obiecałam Po tamtej notce. a może chcecie zestaw z jakąś gwiazdą? czy coś. 
Nie wiem , mi już pomysły wysiadają. Okej , Koniec zanudzania. bo was to znudzi na bank . xD . 
Oto zestaw  : . 

av 
:

nagłówek : 
tło 
:


Kliknij aby powiekszyć Wsio . < 333

Jeśli Zle robie grafike. albo staro świecką Robie. No to .. Pisac w Komach . Poprawie sie.. Dziekuje . < 33

10 komentarzy:

  1. moim zdaniem twoja grafika jest naprawdę bardzo ładna podoba mi się ; 3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak .. Musiałam tyle Notek napisac.. żeby wreszcie ktos Napisał Koma.. . ; x

      Usuń
  2. zarąbiste. uwierz w swój talent Graficzny Bo go masz..

    OdpowiedzUsuń
  3. świetne , Kradnę 2 . :D

    OdpowiedzUsuń
  4. fajne , fajne nie usuwajcie :c

    OdpowiedzUsuń