Dziś po . 22.oo dodam 2 notki . ! bo jutro nie będę miała czasu by dodać graffe . : )
a i też dlatego że mnie we wtorek nie będzie . . .
+ mam do was takie pytanko
co byście woleli bym dodała w czwartek
Filmik jak zrobić taką stronkę do teraz mam
czy wolicie bym wam . dała tu linki do brushów ,
czcionek , kształtów . lub graffe .
_________________________________________________________________
site girl
site boy
BIERZESZ ? = PISZESZ!!




fajna grafa
OdpowiedzUsuńdaj te linki c:
Spoko.
OdpowiedzUsuńDaj linki. : )
OdpowiedzUsuńi dodajcie więcej
zestawów z site boy
biorę
OdpowiedzUsuńfajne
OdpowiedzUsuńśliczne ;3 moze skorzystam xd
OdpowiedzUsuń2/3
OdpowiedzUsuń3/3 <3
OdpowiedzUsuńfilmik ;d
UsuńFilmik i linki
OdpowiedzUsuńbiore bardzo fajne
OdpowiedzUsuń