8.26.2012

takie tam małe 2 zestawy site girl/boy + informacja .

Dziś po . 22.oo dodam 2 notki . ! bo jutro nie będę miała  czasu by dodać graffe . : )
a i też dlatego że mnie we wtorek nie będzie . . . 
+ mam do was takie pytanko 
co byście woleli bym dodała w czwartek 
Filmik jak zrobić taką stronkę do teraz mam 
czy wolicie bym wam . dała tu linki do brushów ,
czcionek , kształtów . lub graffe . 
_________________________________________________________________

site girl


site boy

BIERZESZ ? = PISZESZ!!

11 komentarzy: