związanych z tą notką http://niezwyklagrafikanaposzkole.blogspot.com/2012/08/siema-jestem.html
_________________________________________________________________________________
1. . . Kolory . : #6da3d0 .. i .. #383838
avek
link do szablonu/tła
2. . .Kolory . : #1846da ... #ec214e .. i .. #383838
avek
link do szablonu/tła
3. . .Kolory . : #868686 . . i . . #383838
avek
link do szablonu/tła
__________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ.!!



Biorę
OdpowiedzUsuńFajne
OdpowiedzUsuńbiore
OdpowiedzUsuńBiorę
OdpowiedzUsuńbiorę ; 3 fajne bardzo
OdpowiedzUsuńbardzo łądne biore dla dziewczyny oby dwa Ola ; 3
OdpowiedzUsuńbiorę 2 <3.
OdpowiedzUsuńb.
OdpowiedzUsuńbiorę z Site boy
OdpowiedzUsuńKradnę :D
OdpowiedzUsuńbiorę :)
OdpowiedzUsuń