8.27.2012

szablony/tła i avki .

Haha miałam nic dziś nie dodawać ale , znalazłam trochę czasu i zrobiłam trochę avków i tych szablonów/tieł
związanych z tą notką http://niezwyklagrafikanaposzkole.blogspot.com/2012/08/siema-jestem.html
_________________________________________________________________________________
1. . . Kolory . : #6da3d0 .. i .. #383838
avek

link do szablonu/tła

2. . .Kolory . : #1846da ... #ec214e .. i .. #383838
avek

link do szablonu/tła

3.  . .Kolory . : #868686 . . i . . #383838
avek 

link do szablonu/tła
__________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ.!!

11 komentarzy: