8.29.2012

Hejka Misiaczki . xD Wróciłam + Coś nowego dla was

No Siemcia stęskniłam się za wami przez Noc . xD  Dobra chuj z tym ze byłam w szpitalu :DD .
Niestety nie mam Dla was szablonów ;((
Ale Mam nowy styl stronki i nowe szablony . niestety Misiaczki nie chciało mi się robić nowych więc dam wam narazię 3 z moich remków : DD
A i niestety nie dam linku do filmiku bo mi się nie chce go przez godzinę wgrywać : (
Dlatego napisze wam tuuuuuuuuuuuuuu całą instrukcję
i linki do kodów wiec tak pierw
ustawiacie do w nagłówku
potem Używamy tych Kodów 

NA BLOKI
NA ŚCIANĘ
NA AVKA
TAKIE TAM GÓWNO DLA LEPSZEGO EFEKTU
MENU MOŻECIE SE WSTAWIĆ JAKIE TYLKO CHCECIE : ))
___________________________________________________________________
A tu misiaczki macie Te 3 zestawy 

_____________________
1.
Kolory . #6b8190 ... #383838
szablon

2.
Kolory. #383838 ... #3c1e69
szablon 

3.
Kolory . #796644 ... #aacee5
szablon 
_______________________________________________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ Misiaczku . xD


9 komentarzy: