No Siemcia stęskniłam się za wami przez Noc . xD Dobra chuj z tym ze byłam w szpitalu :DD .
Niestety nie mam Dla was szablonów ;((
Ale Mam nowy styl stronki i nowe szablony . niestety Misiaczki nie chciało mi się robić nowych więc dam wam narazię 3 z moich remków : DD
A i niestety nie dam linku do filmiku bo mi się nie chce go przez godzinę wgrywać : (
Dlatego napisze wam tuuuuuuuuuuuuuu całą instrukcję
i linki do kodów wiec tak pierw
ustawiacie do w nagłówku
potem Używamy tych Kodów
NA BLOKI
NA ŚCIANĘ
NA AVKA
TAKIE TAM GÓWNO DLA LEPSZEGO EFEKTU
MENU MOŻECIE SE WSTAWIĆ JAKIE TYLKO CHCECIE : ))
___________________________________________________________________
A tu misiaczki macie Te 3 zestawy
_____________________
1.
Kolory . #6b8190 ... #383838
szablon
2.
Kolory. #383838 ... #3c1e69
szablon
3.
Kolory . #796644 ... #aacee5
szablon
_______________________________________________________________________
BIERZESZ ? = PISZESZ Misiaczku . xD

.png)


Biorę
OdpowiedzUsuńbiorę .
OdpowiedzUsuńbiorę ;D
OdpowiedzUsuńbiorę 1
OdpowiedzUsuńbiorę avka
OdpowiedzUsuńsuper
OdpowiedzUsuńbiorę 1 i 2
OdpowiedzUsuńBiorę - Difficate
OdpowiedzUsuńboskie . biore
OdpowiedzUsuń