8.28.2012

;(

Przepraszam was wszystkich , ale nie wiem Kiedy wrócę . bo mi się nudziło i jeździłam w domu na rolkach . xD . i przez przypadek upadłam i nogę złamałam . : (  i jadę szpitala . tą notkę tak na szybko dodaje byście nie myśleli ze olewam bloga itp. . Ale obiecuje ze jak wrócę do dodam dla was Mega Notkę . . . 
_______________________________________________________________________
Ps. W komach jak chcecie to piszcie co byście chcieli zobaczyć w tej Mega notce . 
_________________________________
No i to wszystko PAPA . ;(((
.SexSecond.

8 komentarzy:

  1. Wikuś. Wracaj Do zdrowia . ;) Ojj . ja codziennie jezdze w domu Na Rolkach . Jeszcze troche i ja złamie 2 nogi . XDD

    OdpowiedzUsuń
  2. szablony z avkami:D wracaj do zdrowia .

    OdpowiedzUsuń
  3. wracaj szybko :D

    OdpowiedzUsuń
  4. szablony z avkami
    zdrowia ;(

    OdpowiedzUsuń
  5. Kochana wracaj szybko do zdrowia ,żeby nie było potem żadnych problemów z tą nogą ; 3 Fajnie by było gdybyś dodała szablony z avkami i kolor też . Jak coś z góry dziękuję . I wracaj do zdrowia ! ~ Ola - Difficate ; 3

    OdpowiedzUsuń