Przepraszam was wszystkich , ale nie wiem Kiedy wrócę . bo mi się nudziło i jeździłam w domu na rolkach . xD . i przez przypadek upadłam i nogę złamałam . : ( i jadę szpitala . tą notkę tak na szybko dodaje byście nie myśleli ze olewam bloga itp. . Ale obiecuje ze jak wrócę do dodam dla was Mega Notkę . . .
_______________________________________________________________________
Ps. W komach jak chcecie to piszcie co byście chcieli zobaczyć w tej Mega notce .
_________________________________
No i to wszystko PAPA . ;(((
.SexSecond.
Wikuś. Wracaj Do zdrowia . ;) Ojj . ja codziennie jezdze w domu Na Rolkach . Jeszcze troche i ja złamie 2 nogi . XDD
OdpowiedzUsuńZdrowia :(
OdpowiedzUsuńszablony z avkami:D wracaj do zdrowia .
OdpowiedzUsuńwracaj szybko :D
OdpowiedzUsuńzdrowia ;((
OdpowiedzUsuńszablony z avkami
OdpowiedzUsuńzdrowia ;(
Kochana wracaj szybko do zdrowia ,żeby nie było potem żadnych problemów z tą nogą ; 3 Fajnie by było gdybyś dodała szablony z avkami i kolor też . Jak coś z góry dziękuję . I wracaj do zdrowia ! ~ Ola - Difficate ; 3
OdpowiedzUsuńwracaj !
OdpowiedzUsuń