Siemka , to znowu Ja.
Udała wam sie szansa. jest 10 Komów u mnie i u Wiki
za to macie zestawy Ode mnie. Potem Coś wiktoria Doda. : )
av
:
tło
:
Av
:
tło
:
av
:
tło
:
av
:
tło
:
av
:
tło
:
Kliknij Aby powiększyć wsio . Moge poprosic o 12 komów. ? : ) .











Biorę :D
OdpowiedzUsuńfajne .
OdpowiedzUsuńbiore 1 ;>
OdpowiedzUsuńbiore avka .
OdpowiedzUsuńMogę prosić gotowe szablony i avki ?
OdpowiedzUsuńavki? . Tzn . z napisem Czy co? . Szablon to u Wiktori . ja nie umiem jeszcze szablonów robić . ;)
Usuńnoo chodzi mi szablony .. :Dno bo wcześniej był wpis co były 3 szablony z avkami ;>
UsuńTo do wiktori sie zgłaszac ja tego nie kumam . XD
Usuńbiorę ;d
OdpowiedzUsuńBardzo ładne , chyba skorzystam ; 3
OdpowiedzUsuńKradne wszystkie
OdpowiedzUsuńBiore. ;]
OdpowiedzUsuńbiorę 3 .
OdpowiedzUsuń