8.25.2012

Na Dobranoc mały zestawik . : )

Tak więc. Zostawiam Wam zestaw. z takim Dziwnym tłem . Nie wiem czemu Takiego zrobiłam , może dla tego że kocham mieszane brushe. Oto On . : 3

av.

tłoo

:

nagłówek .
:

Kliknij aby powiększyć ..

BIERZESZ - PISZ . : 3

6 komentarzy: