8.26.2012

Mega Notka .

Siemka . Chce wam Podziekowac za tak Mile slowa jak '' Jezus robisz boską czy tam Cudną Grafe '' już nie pamiętam , nikt mnie nie chwalił w taki Sposób i z całego Serca wam Dziekuje. Dziś Dodam jeszcze jedną notke. jak będę miała siłe. Choć wątpię wiktori Nie bedzie 2 Dni .. wiec. mam nadzieje że Dam rade te 2 Dni Ogarnąć swoje Notki żeby starczało . 
Oto zestawy :

av : 

nagłw :

tło :


drugi zestawik :

av : 

nagłówek :

tło :

trzeci zestawik :

av : 


nagłówek : 


tło
:

Kliknij aby Powiększyć wsio . < 3 . 

Hmm , Poprosze o minimum 7 komów. Bardzo Prosze a pojawi Sie jeszcze wieksza Notka.< 3

8 komentarzy: