ELO!.
A wiec. mam pytanie..
iż...
Wiktoria Chyba już nie chce prowadzic tego Bloga..
a mi sie znowu ap zjebał . o.O Standard.
Wiec. Jestescie za.. abyy..
USUNAC BlOGA .
czy Zostawic i Poczekac aż wszystko wroci do
NORMY ? .
_______________________________________________________________
Odp W Komach .
.SexSpeech. : 3
Kurcze.. Jeśli będziecie coś dodawać, to jasne. Prowadźcie dalej bloga. Ale jak na razie nic nie dodajecie, więc.. :c
OdpowiedzUsuńposzukaj nowego współautora bo naprawdę szkoda żeby taki fajny blog zniknął
OdpowiedzUsuń