10.02.2012

Usuw? .

ELO!. 
A wiec. mam pytanie..
iż...
Wiktoria Chyba już nie chce prowadzic tego Bloga..
a mi sie znowu ap zjebał . o.O Standard. 
Wiec. Jestescie za.. abyy..
USUNAC BlOGA .
czy Zostawic i Poczekac aż wszystko wroci do 
NORMY ? . 


_______________________________________________________________


Odp W Komach . 


.SexSpeech. : 3

2 komentarze:

  1. Kurcze.. Jeśli będziecie coś dodawać, to jasne. Prowadźcie dalej bloga. Ale jak na razie nic nie dodajecie, więc.. :c

    OdpowiedzUsuń
  2. poszukaj nowego współautora bo naprawdę szkoda żeby taki fajny blog zniknął

    OdpowiedzUsuń