10.05.2012
Hymm .
No siema sorka ze nic nie dodajemy ale jakoś teraz się szkoła zaczęła i ja mam Dodatkowo jeszcze jeden problem na głowie więc nie mam czasu Dodawać Graty + Dziś Usunełam konto na PS [ znaczy nie wiem czy się usuneło .xD ] Dobra mniejsza z tym :P a więc do rzeczy . Po mimo ze już nie wrócę na pszkole to będę dodawać tu grafe może nie za często ale się postaram.. [ Chodź i tak nie wiem czy by się to opłacało . ;( Skoro i tak już nie będzie miał kto reklamować tego bloga . No chyba ze Wiola to będzie robiła] . . . Więc to teraz zależy Od was . . + W komach piszcię Tak - jeśli blog ma zostać i mam/mamy dodawać tu Dalej graffe .. Nie - jak mamy se odpuścić i Skończyć z grafiką . na Bloga wejdę 19.10.2012 r. i sprawdzę wasze odp. chodź wątpię ze pojawi się tu więcej niż jeden Kom .:P
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Tak.
OdpowiedzUsuńyes !!!!!!!!!! :)
OdpowiedzUsuńtak :D
OdpowiedzUsuń